Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet egy nőnek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet egy nőnek nagyobb a melle orvosi beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés

Én haladtam már olyanról is hogyha minden nap masszírozod a melledet megnő vagy ha foghagymával bekened nagyobb lesz. Nem tudom ezekből mi az igazság.

Nem tud valaki valami jó módszert amitől nagyobb lesz a melled?


2011. jún. 13. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, ezek működnek, ha pedig 5ször eljárod az őrségi csárdást egyhuzamban a Hősök terén, akkor kinő még egy mell és 3 melled lesz.
2011. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ígérem megfogadom a tanácsotokat.

Valaki egyéb válaszokkal??

2011. jún. 13. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:

FoKhagymával??? Ez valami nagy hókuszpókusz... papagáj-mamamáj, varjúvalag, kutyabenge vakarék...

Ugyan már! Egyébként mi a fenének akarsz nagyobbat, mint amekkora???

Sok férfi pont a kicsit szereti. Vagy magadnak tetszenél úgy jobban? Nem vágom.

36 F

2011. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hízástól lesz nagyobb.

Azt pedig lehet fogamzásgátlótól,vagy kajától.És majd 2 gyerek szoptatása után mégnagyobb lesz.Akkor fogod visszasírni azt a kis helyeset.

2011. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
WC-papírral kell dörzsölni közötte. Sokaknak fenéknél bevált.
2011. jún. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát én szeretném ha nagyobbak lennének a melleim mert szerintem kicsik.

De nem akarok sebész kés alá feküdni.

2011. jún. 13. 22:25
 7/8 anonim válasza:
Érett pulykaszarral kell kenni, az a legősibb recept, szinte mindenre jó :-)
2011. nov. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PanniiT válasza:

Szia!

Ha még mindig érdekel, akkor válaszolnék. :)

Előbb olvastam egy hasonló témában ezeket:

1.úszás! Segíti a tartást, azt hiszem a tüdőt növeli (?) és a melleket is növeszti. Illetve feszesebbe lesznek.

2.van egy direkt erre kitalált intim torna. A nevét nem említették, elvileg ha google-ban rákeresel, hogy 'intim torna mellre', akkor kiadja.

3.masszírozni kell, valamilyen krémmel, este a legjobb. Elvileg! A lényeg, hogy masszírozd, körkörösen (mintha tejet fejnél, már elnézést, hogy így fejezem ki magam :D), esetleg egy testápolóval, vagy ilyesmivel.

4.agykontroll. Ha ezt nem veszed figyelembe, az egész felejtős. :)


Ennyi lenne. Remélem segítettem, még ha egy kicsivel később is...

Üdv!

2012. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!