Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A vízhólyagokkal mit érdemes...

A vízhólyagokkal mit érdemes csinálni? Kiszúrni vagy inkább hagyni ahogy van és utóbbi esetben meddig kell várni és mi törtnéik?

Figyelt kérdés
Meg ha hagyom akkor csak nő? vagy egy idő után visszahúzódik?

2013. júl. 25. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam szúrni,mivel nekem általában a talpamon van,vagy a lábamon olyan helyen amitől nehézkes a járás!
2013. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább szúrd ki és utána fedjed kötéssel nehogy befertőződjön. Ha nem szúrod ki,akkor is elmúlik,magától kifakad,v. szépen leszárad,de az hosszadalmasabb,mintha kiüríted.
2013. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják nem jó kiszúrni, mert elfertőződhet. Ha zavar a nyomás, akkor fertőtlenítsd a tűt és a bőrt is mielőtt kiszúrod, utána meg ragaszd le. Nekem is volt már a lábamon nem megfelelő zokniban vagy cipőben történő futástól, de én nem szoktam kiszúrni. 1-2 nap alatt felszívódik belőle a víz, aztán utána egy kicsit aszott lesz ott a bőr. Azt meg kell várni, amíg lenő, aztán ennyi.
2018. nov. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!