Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha gennyes kozep ful gyulladas...

Istenkillakikitt kérdése:

Ha gennyes kozep ful gyulladasom van (nem bisztos) doki micsinalna vele?

Figyelt kérdés
begyulladt doki kremet rakott bele kiszivta de most bedagatt es valami sarga fikaszeru cucc van benne es megint faj bar nemannyira mint elotte visszamegyek dokihoz mit kezd vele?

2013. júl. 29. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább külső hallójárat gyulladás / víz nem áztatta fel?/-

A hallójárat hámja normál esetben ráfeszül a csontra. Ha pl felázik akkor sérülékenyebb és ha a vízben volt valamilyen baktérium, akkor be is fertőződik. Így egyszer a felázás miatt szűkül a hallójárat, másodszor a fertőzés miatt gyulladás lesz, ami szintén a hám duzzadásával jár együtt és még inkább beszűkül a külső hallójárat.

Lehet, hogy most több egymást követő napon menni kell csíkozásra és ki is szívják a felgyűlő váladékot, ami sokszor gennyes. Ez egy lassan gyógyuló folyamat.

Szerintem nincs középfül gyulladásod, csak a külső hallójáratban.

2013. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon koszi de 4 napot balatonon toltottunk voltam csikozason 1-2 napig neis fajt utana
2013. júl. 30. 03:54
 3/5 A kérdező kommentje:
de utana megint elkezdett fajni
2013. júl. 30. 07:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor újra kell kezdeni a csíkozást, van aki két hétig is elszenved vele. Lehet újra víz ment a füledbe fürdéskor.
2013. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet tegnap is irtam egy kerdest ott mondtak hogy belso gyulladas es azt irta valszinuleg felfogjak szurni na itt majdnem elajultam nagyon felek a tutol erre tenyleg van esely?
2013. júl. 30. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!