Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi pénzbe kerül ha leakaro...

Mennyi pénzbe kerül ha leakarok vetetni egy kiálló anyajegyet a hasamról?

Figyelt kérdés
A TB támogatja e? Ha igen mennyibe kerül ha nem mennyibe kerül?

2013. júl. 30. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell egy bőrgyógyászati szakvélemény arról, hogy javasolja eltávolítani. Akkor a TB fedezi az eltávolítását. Nekem 4-et vettek le, 2 volt ilyen nagy 1 centis, és 5-6 mm-re kiálló...
2013. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez kb 5mm és 3mm magasságú.
2013. júl. 30. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

A mérete nem befolyásolja az ingyenességet, csak az a lényeg, hogy a bőrgyógyász szakorvos adjon szakvéleményt, hogy szakorvosilag indokolt az eltávolítása, mert a levételt végző intézmény így tudja a TB felé elszámolni.

Ha rendes az orvos megírja. Közvetlen szakmailag nekem sem volt indokolt, mert nem volt rákos, nem volt elszíneződve, de el tudod képzelni hogy nézett ki. Mintha 2 légy mindig a pólóm alatt ült volna a hátamon.........

2013. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen sajnos nem esztétikus, én is emiatt akarom leszedetni.

Köszönöm a segítségedet!

2013. júl. 30. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 vettek le a hátamról még tini koromban, ahogy el kezdtem melltartót hordani pont ott volt a pántjánál, mindig ki dörzsölte, ki vérzett. Mentünk az orvoshoz, hogy le szeretnénk vetetni meg nézte. Azt mondta, hogy kb. 5 perc múlva üres a műtő addig öltözzek át, és a műtők előtt találkozunk. Le vette mind a kettőt 10 perc volt az egész. Mire mentünk varrat szedésre meg volt az eredmény, hogy nem volt rákos, meg sikerült egybe kiszedni. Nekünk nem kellett egy forintot sem fizetni, az orvosnak akartunk adni de nem fogadta el mert azt mondta, hogy neki ez e munkája.
2013. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!