Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Agyrázkodás? (SOS LENT)

Agyrázkodás? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Ma elestem gyalog és ahogy hátraestem leraktam tenyeremet és berázkodott az egész fejem kicsit fájt és azérte stem el mertittam szédültem és most kicsit hányingerem van és fáj a fejem elöl lehet piátol mert sokatt ittam?
2013. aug. 1. 00:01
 1/8 anonim válasza:
Biztos,hogy agyrázkódásod van,mert szarul írtad le magát a szót....
2013. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még mindig van bennem alkohol szóval elestem és leraktam a kezemet és éreztem hogy berázkodott a fejem kicsit fáj most is kicsit fáj néha roppan a fülem ennyi
2013. aug. 1. 00:28
 3/8 anonim ***** válasza:
ha kijózanodtál nézd meg van e még hányingered, hánysz e, szédülsz e még. de ha rosszul érzed magad menj el orvoshoz, a biztonság kedvéért, agyrázkódás annyira nem vicces, lehet belőle baj ha nem nézik meg. Egy CT nem ártana
2013. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jól vagyok már!
2013. aug. 1. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon klassz, de legközelebb vigyázz jobban!
2013. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj arra is, hogy aluszékonyabb vagy -e, meg mérj vérnyomást, ha csökken akkor az IC nyomás nő. és irány az orvos.
2013. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hogy többet alszok e?
2013. aug. 1. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:

De ha piás vagy, akkor másnapos is leszel, agyrázkódáshoz igen hasonló tünetekkel, és sajnos az aluszékonyság sem mérvadó tünet mivel aki ivott, utána többet alszik.


Józanodj, legyél túl a másnapon és kiderül.

Ja és ne aggódj a részegeknek külön istenük van :)

2013. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!