Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy leszedés esetén mi a...

Anyajegy leszedés esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Először is, elnézést ha nem jó témában van a kérdésem.

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy hova menjek, kihez forduljak ha le szeretném szedetni az anyajegyem?

Sokan mondták már, hogy később bajom lehet belőle, kicsit meg is ijedtem, ezért elhatároztam hogy nyár végén, vagy ősz elején elmegyek vele orvoshoz. Na de hova menjek? Először bőrgyógyász, és ő majd eldönti hogy kell-e műteni, és utána megyek sebészetre, vagy menjek egyből sebészetre?

Másik kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy nekem ez az anyajegy, a mellem fölött van, de olyan "magasan", hogy ha tükör nélkül szeretném megnézni, nem látom magamnak, ha az orvoshoz, egy ujjatlan fölsőbe megyek (cső top), akkor le kell vegyem a fölsőmet, vagy így is eltudják végezni a dolgot? Elég szégyenlős vagyok, szóval nem szeretném levenni semmiképp.:S



2013. aug. 5. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

bőrgyógyàsz mindenkèpp először.

nyugi, ha nem akarod levenni a ruhàd, nem fognak kènyszeriteni, kutalàlnak valamit.

2013. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég megnyugtató, és tartalmas válasz. Köszönöm:)
2013. aug. 5. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp bőrgyógyászatra menj, mert a sebészeti beavatkozáshoz kell az ő diagnózisa. szerintem nem kell levetkőzni ha jól látható.
2013. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ruhában is látható nem kell vetkőzni,a bőrgyógyász csak ott nézi meg ahol kell,később a műtétnél pedig,egy 5-8 cm területnek kell szabadnak lennie. .

És először mindenképpen bőrgyógyászhoz menjél,a sebészek is odaküldenének,mert csak bőrgyógyászati javaslatra operálnák le.

2013. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen:)

Remélem, nem fog fájni se..:)

2013. aug. 5. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Az érzéstelenítés egy kicsit rossz lesz,de utána semmi. És valóban jobb ősszel megcsináltatni. Amíg benne van a varrat nem érheti víz,a nagy melegben rosszabb a sebgyógyulás és,ha utána nap éri jobban megmarad a nyoma.

Sok sikert!

2013. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez hasznos tanács, akkor mindenképp csak szeptemberben megyek ezzel orvoshoz. köszönöm:) Mindenkinek ment a zöld kéz:)
2013. aug. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!