Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az I. sz. Gyermek Klinikára...

Az I. sz. Gyermek Klinikára kaptunk beutalót. Milyen ellátásra számíthatunk?

Figyelt kérdés

Vidékiek vagyunk. Arra lennék kiváncsi, hogy 20 hónapos lányom mellett maradhatok-e éjszakára is (esetleg apuka is).

Illetve milyen a kórház? Ha valaki ismeri közelebbről örűlnék az információknak. Köszönöm.


2009. okt. 27. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a legjobb hely!(én is vidéki vagyok)

Cserháti doktor [link] régi ismerősünk, egyszer voltam a klinikán nála magánügyben úgyhogy az ellátásról nem tudok mondani semmit.

Sok a rezidens az épület olyan mint egy múzeum nekem tetszett.

Itt van a honlapjuk: olvastad már?

[link]

Itt pedig hozzászólásokat olvashatsz:

[link]

2009. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A honlapot néztem már. Ott minden szép és jó. A hozzászólások is pozitívak. De telefonon beszéltem a kórházzal és 1 db széken kéne végig ülnöm a lányom kórházi benntartózkodását 7 hónapos terhesen. Ez már nem az igazi. Remélem találunk valami megoldást majd.
2009. okt. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!