Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Évek óta kattog az egyik...

Évek óta kattog az egyik térdem, beutalót kérek az ortopédiára, hülyének fognak nézni?

Figyelt kérdés
még nem voltam háziorvosnál vele, de előbb tőle kell kérni a kórházba szóló papírost, de félek, hogy hülyének fog nézni a doki, mert se nem fáj, se nem korlátoz semmiben, viszont már 4 éve folyamatosan kattog és ki akarom deríteni az okát. Attól félek elhajtanak, mert arra sincs igazán idejük, akiknek tényleg komoly fájdalmaik vannak? Magánúton nem akarok menni, mert tényleg lehet, hogy semmi bajom sincs, egy vizit meg 5enél kezdődik, és am is mire való akkor a tb? Elmenjek? Volt vkinek már ilyen problémája?
2013. aug. 13. 08:32
 1/7 A kérdező kommentje:
mert azt hallottam, a kattogás lehet szinte "normális" dolog, viszont van a családban csontritkulásos, meg olyan, aki saját maga "rontotta" el a térdét, ebből gondolom, hogy esetleg örökölhettem e vmiféle érzékenységet.
2013. aug. 13. 08:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
menj el a háziorvosodhoz,Ő (remélhetőleg)tudja mit tegyél, és nem is nevet ki.
2013. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Évek óta kattog az egyik térdem, beutalót kérek az ortopédiára, hülyének fognak nézni?"



Igen. Nekem lassan 40 éve ropog mindkettő és elképzelhető, hogy az emberek 99%-ának ropog valamelyik izülete és ettől nem betegek...

2013. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó éppen emiatt tartok elmenni, mert lehet, hogy ugyanilyen cinizmussal várna a doktor is!
2013. aug. 13. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az orvost, addig amíg nem fáj vagy korlátoz a mozgásban. Ha csak simán roppan egyet-egyet az nem gáz.
2013. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Ez elég rossz felfogás! Nagyon jellemző ránk magyarokra.

Csak akkor rohanunk orvoshoz,mikor már késő és sokkal nehezebb kezelni a bajt. kedves kérdező,menj el a háziorvosodhoz! Nem fog kinevetni,maximum azt mondja,h nincs baj. Te is megnyugszol és,ha mégis lenne valami jobb most tudni,mint később!

2013. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem egyszer-egyszer... guggolás, meg lépcsőzés közben folyamatos. Nem azért akarok elmenni, mert köhintettem egyet és biztos tüdőgyulladás :/
2013. aug. 14. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!