Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a háziorvos nem küldd el...

Ha a háziorvos nem küldd el kivizsgálásra kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nyöszörgő típus...így a probléma keletkezését követően fél évvel később említettem meg az orvosomnak a bizonyos problémám, miszerint hirtelen szedtem fel több mint 10 kg-ot (nyilván én is hibás vagyok benne), viszont roham léptekkel szedtem fel, majd egy nagyobb életmód váltás követte hiszen az 54 kg után 67 vagyok. ... és voltam fél éve is. Elkezdtem heti négy minimum egy órás edzést és figyeltem arra mit eszem. Mára már ritka, ha valami olyat eszem, amit nem kellene. Elmentem a háziorvosomhoz, kérdezett pár dolgot. Emlékezet kiesés? Hidegrázás? Székrekedés? Válaszom igen igen igen. Mondtam neki, hogy fél éve semmi változás. Sem egy kg sem egy cm-sem. Majd a válasza: semmi bajom sincs csak nem vagyok megelégedve magammal és szerinte fogytam. Mikor mért le? Szemre? Nem is látott már hónapok óta. Aztán hozzátette egy hónap alatt nem is lesz változás. Ebből is gondoltam, hogy nem figyelt rám. Ez volt júniusban. Azóta sincs semmi változás. Sem kg sem cm. Megint nem fog elküldeni sehová. Kihez fordulhatnék, aki legalább egy vérvételre elküld? Mert ez már tényleg nem egészséges...Kérem, aki tud segítsen.

2013. aug. 13. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérted egyáltalán a beutalót?


Csak a háziorvos tud elküldeni ilyenre,hozzá menj vissza.

Ha nem akar,akkor kereshetsz másik háziorvost.

2013. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérni kell a beutalót.

Vagy pénzért lehet magad is meg tudod csináltatni.

2013. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok és ez a 13 kg kb négy hónap alatt jött fel. Pénzért hol és hogyan lehet csináltatni?
2013. aug. 13. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbeened. A 13 kg nem is sok. Azzal, hogy többet mozogsz, még nem fogsz két hét alatt lefogyni.
2013. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hmmm :) ezért írtam le, hogy lassan 8 hónapja edzés és étrend változás mellett nem fogytam egy kg sem és egy cm-t sem :)
2013. aug. 13. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj vissza a háziorvoshoz és legyél határozottabb, a vérvétel alap.

Ami még szóba jön: nőgyógyászat, de oda el tudsz menni, és elmondhatod, hogy ez a gond, ő is tud bizonyos női hormonlaborra beutalót adni.

Endokrinológia, ide csak ho. adhat beutalót.


De mindenképp a háziorvos kell elindítsa a kivizsgálást.

(nőgyógyra azért menj)

2013. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm!!!
2013. aug. 13. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!