Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üvegszilánk lenne a talpamban?...

Üvegszilánk lenne a talpamban? Hová forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete üvegszilánk állt a sarkamba. Akkor nagyon fájt, ill még azon a napon, kivettem egyből a szilánkot és megtisztítottam a sebet. Kb egy hete fájni kezdett a helyén és most már az állás gondot jelent, ha megmosom is fáj. Nem tudom hová mehetnék el ezzel Budapesten(baleseti ambulancia jutott eszembe), mert vidéki vagyok és még nem jelentkeztem át ide háziorvoshoz.
2013. aug. 26. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Baleseti ambulanciára nem kell beutaló a háziorvostól...:) Fogod magad és mész a legközelebbi kórházba.
2013. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lásd mint 1-es + nagyon gyorsan menj be, különben elfertőződhet.
2013. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogy nem kell a balesetire beutaló-ezért is gondoltam erre-, csak mivel nem friss sérülésről van szó nem tudtam, hogy így is mehetek-e oda.
2013. aug. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!