Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érzéketlen a térdemnél a bőr...

Érzéketlen a térdemnél a bőr nagy ütés után. Mi lehet az oka, esetleg várható javulás?

Figyelt kérdés
Szóval másfél hete csúnyán elestem, több helyen is összetörtem magam, mindenem szépen gyógyul ( a térdemen a horzsolás is,) viszont észrevettem hogy a térdemen való horzsoláson (4x10cm) van egy rész ahol érzéketlen az új bőr(3x4cm).. Egyszerűen bele is szúrhatnék egy tűt, nem érzek semmit... A felette lévő részen viszont érzem nagyon is hogy fáj mert ugye a horzsolás minden lépésnél húzódik ... Szóval a kérdésem, hogy mi lehet vele, meg fog gyógyulni, vagy örök életemre érzéketlen lesz ott? Válaszokat előre is köszönöm :))

2013. aug. 28. 05:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben az idegszálak is sérülnek(ez természetes),ezek regenerálódásához több idő kell,ezért van az,h a sérülés gyógyulása után még hetekkel később is lehet érzéketlenség,sót,ha mély volt a seb talán mindig is marad egy kicsi.
2013. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!