Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor várhato javulás a...

Marika1976 kérdése:

Mikor várhato javulás a lábzsibadásomba ha 3 hete mütöttek kiszakadt gerincsérvvel? Marika

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mielőbbi felépülést, gyógyulást Kedves Marika. Nagyon komoly mütéten estél át, sok akarat türelem kitartás szükséges a gyorsabb felépülésedhez,a gyógyulásodhoz.

Akarj mielőbb meggyógyulni, ez a legfontosabb!!!

A gondolatok ereje csodákra képes!

Mielőbbi felépülést, gyógyulást, egészséget kívánok.

2012. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszát. Az igazság az,hogy fejbe én is tudom,hogy nem szabad feladdni meg máskor a környezetembe lévőket is én nyugtato meg de most be kell látnom ha az ember benne van egy rossz dologba akkor nem olyan könnyü csak a jóra gondolni pedig arra lenne a legnagyobb szükség ilyenkor. A műtét utáni 4. naptol rendszeresen tornázom naponta 2 alkalommal gyogytornásszal, felvettem videora és mindent pontosan csinálok csak elszomorít,hogy a lábam nem akar nagyon javulni, Ő is azt mondhja,hogy türelem de ezt nehéz kivárnom mostanába mert már azon aggódom hogyan fogok vissza menni dolgozni. tudom,hogy az még odébb van de akkor is. Azért köszönöm Marika
2012. nov. 10. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Gerincsérv egy figyelmeztető, hogy pihenj egy kicsit, hogy végig gondold, merre halad az életed. Elmélkedj ezen, és tudatosuljon benned, hogy ez a gyógyulás eléggé hosszadalmas lesz. Ne a munkára gondolj, hanem most magadra. Ha fekszel, csukd be a szemedet és képzeld el a gerincedet, gondold azt hogy már egészséges. Most csak magaddal törődjél, és ne a munkával
2012. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kõszõnom!!!Marika
2012. nov. 20. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!