Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Márciusban elküldött az orvos...

Márciusban elküldött az orvos MRI-re most meg egy porcerősítőt írt fel mi legyen? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Térdfájással fordultam orvoshoz akkor elküldtek röntgenre először csak a fájós térdem nézték, utána mikor vissza kellett mennem a másikat is megnézték azzal is probléma volt, én romlást tapasztalok az eltelt idő alatt, de ma mikor visszamentem az MRI eredménnyel azt mondta h lehet hogy meg kellene műteni, de az nagy műtét lenne, és ne most legyen amúgy se a műtét. Eléggé ellenszenvesnek találtuk egymást és mikor végzett a magyarázással, de igazából ő se tudja hogy mi legyen, felírt egy porcerősítőt( amit nem tudom, hogy egyáltalán megvegyem e) 6000 forint az amit ő kiírt, de nekem gyanús, hogy csak azért ezt a fajtát kaptam mert, nem az a kedves mindent megértő beteg voltam. Azt mondta, hogy porcelhalás van a terhelt területeken mind a kettő térdemben.

Most akkor megvegyem ezt, használna e valamit, vagy ha továbbra sem javul vagy romlik, menjek el egy másik orvoshoz?


2013. szept. 3. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a gondom. Én amíg bírom, nem műttetem, mert a térd, igen kényes szerv. Én is kaptam porcépítőt, szedem is, ha nagyon fáj éjszaka jegelem. MBT cipőben járok, és bár ez állítólag derékfájásra jó, nekem azóta "jobb a térdem". Mit írtak fel ami 6ezer forint. Az enyém olcsóbb.
2013. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nincs ráírva a papírra, hogy mi az csak fel kell hívni egy számot és megvan a kódja azt kell megrendelni.
2013. szept. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!