Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az óvodában kaptunk egy...

Az óvodában kaptunk egy levelet, hogy hozzá járulunk- e az ingyenes H1N1 védőoltás beadatásához. Ezzel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. igen? Vagy nem? (5-éves a kisfiam)

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A HáziPatika.com cikkét javasolom elolvasni:

H1N1: Mégis mi van a vakcinában?

Tudjon meg mindent a védőoltásról.

2009. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

elárulom neked, hogy a védőoltástól is lesznek tünetek, ha nem jó az adalékmennyiség, nem jól adják be, stb....

én meg inkább egy héten át szedem az antibiotikumot, meg lázasan fekszem, nem fogok védőoltást kérni! és olyan jogon írok ide, mint ahogy te is! a koromat meg azért írtam oda, hogy tisztában legyenek vele, hogy nem egy tapaztalt doki írta. DE! azt nem hinnám, hogy te az lennél, hogy kiokíts! Én a legjobb tudomásom alapján válaszoltam, sajnálom. Ez a kérdés gyakorlatilag a "Szerinted?" kategóriába tartozik. ennyi. nem kell lehurrogni.

2009. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%
óóó és azt még hozzátenném, hogy engem kioktattál, viszont az anyukákat már nem! tehát azzal van bajod hogy 14 vagyok? IGEN! mert CSAK belém kötöttél. viszont abba, aki nem adatja be a gyerekének, stb, hanem inkább kiheveri (ha jól idéztem), akkor őt miért nem bírálod felül? ha már képes voltál 5 választ írni egymás után.....
2009. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de ahogy látom eléggé megoszlik a vélemény.Igen nehéz a döntés,mert vajon mivel teszek jót,ha beadatom és izgulok,hogy milyen hatással lesz a gyermekem szervezetére.És hozzáteszem ,hogy nem 100% a védetség.Vagy nem adatom be és azért agódom,hogy ne kapja el.
2009. nov. 3. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!