Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen krém távolitja el a...

Milyen krém távolitja el a patanásokat?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok fiú és tiszta patanás az arcom.Mi lehet ezelen tenni?Milyen krém van erre?

Előre is köszi:)



2013. szept. 10. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokfajta pattanás eltávolító létezik,nekem mégis a baba szappan vált be,az sem teljesen,de észrevehető a különbség,bár nekem elég érzékeny a bőröm,és nem kenhetem mindenfélével.
2013. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaj meg most jutott eszembe,egy párszor használtam hogy egy kanál cukrot picit leöntök tejjel,de nem olvasztom fel benne és azzal jól átdörzsölöm. Bár ez egy házi praktika,nem kerül szinte semmibe és jó is,ezt hetente 2x,aztán valami arckrém minimálisan.
2013. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teafaolajos szappan,fekete szappan,shea vaj. Sok folyadék,gyümölcs,zöldség.


(Manna és Ilcsi natúr kozmetikuma)

2013. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de a felsorolt szerek valamint további ezer más háziszer javíthat, de inkább nem. Elöször elmész bőrgyógyászhoz, az végigpróbál rajtad egy pár krémet, utolsó stádiumban jön a a Reaccutan tabletta... tudjál róla, hogy krém is van belőle, ha van ismerősöd, írasd fel, ha lehet, ne a tablettával kezd.

Még egy dolog: a hatvanas évek óta a-vitaminos krémmel kezelték a pattanásokat. Régi módszer, a legjobban vált be, mellékhatás (ja, lehámolhat tőle az egész arcod, ha túl gyorsan mész bele a kezelésbe) nélkül. Nem tudom, hogy a bőrgyógyászok miért nem ezzel kezdik.

Ami még fontos, hogy tartsd tisztán a bőrődet...

2013. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!