Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Candida szűrés a gasztroentero...

Candida szűrés a gasztroenterológián vagy a belgyógyászaton?

Figyelt kérdés
Kértem beutalót a háziorvostól Candida tesztre, de nem tudom most hova kérjek időpontot.

2013. szept. 27. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a problémádtól függ.

De remélem, hogy nem antalvali-s ihletésre akarod csak úgy teszteltetni magad. Egyébként egész testet érintően vértesztet csinálnak, de ha az kimutatja a gombát a vérben, akkor már nincs sok hátra...

2013. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utána olvastam neten, és erre föl vettem a patikában egy tesztet, ami vérből kimutatja. Pozitív lett, és erre föl kértem beutalót, de bátyám ment el érte, és gőze sincs hogy hova adta. Úgy olvastam rajta hogy gasztroenterológiára, de anyám meg azt mondja, hogy ezt a belgyógyászaton csinálják, mert már ő is volt.
2013. szept. 28. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!