Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha elmegyek a haziorvoshoz,...

Ha elmegyek a haziorvoshoz, akkor az ad igazolast? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon kimerultem az utobbi idoben, sokat kellett tanulnom, nem birtam kipihenni magam, se mentalisan, se fizikalisan, mar ott tartok, hogy reggelente alig-alig tudok kiszallni az agybol, ezert minden buszomat le is kesem altalaban (pedig korankelo tipus vagyok).

Na, es a haziorvos ezen indokbol leigazolhatja a mai napomat, vagy hazudjak neki valamit? (pl. hasmenest)


2013. okt. 11. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem,igen.Főleg,ha sima igazolás kell 1 napra,egy hosszabb táppénz már más. Mi le szoktuk igazolni.
2013. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem. ha őszinte vagy sokkal többre mész mintha össze-vissza panaszokat kreálsz.

(Mi is leigazoljuk)

2013. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont ezért kérdeztem, mert inkább az őszinteség híve vagyok, de nem jött össze, mert ma nem rendel egyik orvos sem ott, ahol lakom... :)

Azért köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 11. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem?? Hol laksz?
2013. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!