Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hogy van ez a...

Most akkor hogy van ez a táppénzzel? Nektek mikor kell menni a háziorvoshoz táppénzes papírért? Nektek is 2 hetente? És mindíg kell vinni a nőgyógyásztól igazolást?

Figyelt kérdés
Február elején irattam ki magam.Azt mondta a munkáltatóm hogy még 15 napig betegszabadság van,azaz február 24-ig.Ha most szombaton viszem be a táppénzes papírt a munkáltatónak és utána intézi akkor visszamenőleg február 24-ig megkapom a táppénzt?Nem szeretném ha egy nappal is kevesebbet kapnék.És mikor kapom a pénzt?Hogy küldik?Mindent szeretnék ezzel kapcsolatba tudni.Légyszi írjátok le hogy van ez!
2010. febr. 23. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
február 24-ig azt a 15 napot a munkáltatódnak kell kifizetni. Nekem is 2 hetente kell menni a papírért és kell vinni havonta a nőgyogyótól a papírt. Hát én decembertől vagyok táppénzen, de elég lassan kapom (lehet hogy a könyvelő adja le később a papírom) K
2010. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendesen kapom a táppénzt.2 hetente járok a papírért és nem kell igazolás hozzá.
2010. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 hetente járok a papírért. AZ első alkalommal kellett igazolás. A munkáltatót kérd meg hogy továbbítsa hamar a táppénztes papírodat, ne "üljön" rajta. Az első 15 munkanap a munkáltatóé :) (Ő fizeti)
2010. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!