Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire számíthatok a kardiológián?

Mire számíthatok a kardiológián?

Figyelt kérdés

Egy kivizsgálásra mennék, mert közel 2 éve szúr, görcsöl a szívem, szó szerint zakatol, ill. néha kimarad 1-1 dobbanás. Milyen vizsgálatok lesznek?

17/L


2013. okt. 11. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szív UH, EKG, valószínűleg 24 órás EKG,vérnyomásmérés.
2013. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14-15 évesen voltam, amikor a sulialkalmassági miatt kellett. Arra emlékszem, hogy a bokát, csuklót, mellkast szabaddá kellett tenni, majd egy asztalra felfeküdni, és akkor a végtagjaimra csipesszerű dolgot tettek, meg ilyen gumis dolgokat a mellkasomra, aztán feküdni kellett. Mintha lett volna valami vákuumos dolog is rajtam, egy olyan gumilufiszerűség, amit rám nyomtak és utána kicsit pirosas volt, ahogy kiszívta.


Kissé idegölő volt (nyugton feküdni és a plafont bámulni), meg kicsit hűvös is, pedig nyáron mentünk.

2013. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves 2.! Ez egy egyszerű EKG volt.

A kérdezőt ki fogják vizsgálni kardiológiai szempontból és azt úgy teszik,ahogy az első leírta.

2013. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy csak egy EKG volt, de csak erről volt tapasztalatom, és leírtam, velem mi történt.
2013. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok! Semmi gond! :)
2013. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!