Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magas a fehérvérsejtszámom,...

Magas a fehérvérsejtszámom, ezért a háziorvos góckutatás miatt el akar küldeni fogorvoshoz, de én nem akarok elmenni, mert nagyon sok rossz fogam van és csomót húzni kellene. Ilyenkor kötelezhet bármire is?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szabad ország ,szabad akarat ! Az orvosod nem kötelezhet semmire ,legfeljebb az egészséged érdekében javasol .
2013. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kötelezhet, de a dolog a te érdekeidet szolgálja, biztos hogy lyukas az a fog annyira hogy húzni kelljen, és nem elég csak betömni?:)
2013. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondhatsz nemet persze, de hülyeség. Ha már a vérből kimutatható, hogy gyulladásos góc van a szervezetben ez rád nézve nem jelent túl jót. Szóval nem a háziorvosod miatt kell elmenni fogorvoshoz, hanem a saját érdeked miatt.

Előbb- utóbb jelentkezhetnek második betegségek, mivel a vérpályába onnan baktériumok kerülnek / ezért is magas a fehérvérsejt számod, jelzi hogy baj van !!/

Ilyen következmény lehet:

sok ízületi gyulladás

vese betegség / fehérje vesztéssel, véres vizelettel/

szívbelhártya gyulladás

agyvelő gyulladás

Az én szomszéd fiúm is telelt 2 hetet az intenzívosztályon szívbelhártya gyulladás miatt.

Sok minden átértékelődött benne ott, gyakorlatilag már az első napon. Utána szó nélkül ment a fogorvoshoz. Én voltam olyan 21 éves kis katona boncolásán, akinek agyvelőgyulladása volt, tudott is róla, hogy van gócos foga, . Szóval ez kemény és ez egy értelmetlen és buta hall volt.

Ha kialakult a második betegség vagy szövődmény akkor ugye ezt kell először meggyógyítani, de nem lehet mindig sajnos mert a góc ott van a szervezetben.

Persze azt csinálsz, amit akarsz, de most még időben vagy, a jelek megvannak ugyan , de nincs lokalizált második betegséged. Ha lesz akkor viszont nem kell majd siránkozni vagy rinyálni , hogy jaj miért velem történt ez meg. Akkor meg kell veregetned a vállad magadnak, hogy igen erre gyúrtam és bejött.


/ remélem nem sértődtél meg, nem ellened beszélek, hanem érted :)

2013. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hall= halál
2013. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles elmenni semmilyen vizsgálatra sem. Viszont ebben az esetben az orvos beszünteti a további vizsgálatot. Aztán fel is út meg le is.
2013. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne húzni? Fogorvos vagy?? Én is emiatt féltem sokáig. Aztán kiderült, hogy jó fogorvos még a menthetetlennek tűnő fogat is meg tudja oldani húzás nélkül.
2013. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem kötelezhet semmire. De a fogorvoshoz menj el. A góc ízületi problémákat és még szívbelhártya gyullasát is okozhat. A fogorvos csak röntgent csinál majd semmi mást. Ha gócot talál, azt kezeli, de nem húz fogat, ha te góckutatásra mész beutalóval!
2014. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hogy lehet valaki ilyen idiota hogy azert nem megy el fogorvoshoz mert rossz a foga es kikene huzni.. majd kirohad magatol miutan begyullad mindened. remelem ezzel sokat segitettem a problemadon! a fogszabalyzosoknak egeszseges fogakat is kihuzkodnak..
2014. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mar bocsi a hangnemert de tenyleg vegig kene gondolni neha hogy mi fontosabb..
2014. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!