Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor mit lehet tenni ha...

Ilyenkor mit lehet tenni ha semmibe veszik az embert és megalázzák?

Figyelt kérdés

Szülinapozás elején történt hogy a legjobb barátommal összevesztem nagyon a barátság meg is szakadt. beleütöttem a falba miután a kezem deformálódott és éreztem eltört. leszögezném előre 2 jagert ittam csak, szóval alkohol befolyásoltság nem volt, magamnál voltam egész végig kivéve hogy azt hittem a kezem leszakad a fájdalomtól.

elmentem balesetibe rtg után az orvos behívott megnyomta a kezem rtg képet megnézte és azt mondta kapok gipszet sikerült végre eltörni a kezemet. miközben ezt elmondta éreztem hogy kezdek rosszul lenni, hallásom tompult csillagokat láttam és vert a víz. szóltam neki még bent a nővér mondta feküdjek az ágyra. nagy nehezen felfeküdtem semmi segítséggel csak a flegma beszólások érkeztek tőlük. behívtak egy másik beteget majd rám ordít szinte a nővér hogy menjek gipszelőbe most már. kértem vizet nem adtak, mondtam arcomat megmoshatnám-e azért? mossam ha akarom. semmi segítség ugyanúgy a rendelőben lévő csaphoz odamásztam konkrétan megmostam kimentem. itt már alig látta, nem hallottam szóltam egy idős házaspárnak hogy hívjanak nekem valakit de németek voltak. jött egy ápoló akinek szóltam hogy segítsen legyen szíves amire a válasz az volt, hogy mi vagyok én az ápolód? és elment...

láttam egy hordágyat elkezdtem rámászni az inget már félig letéptem mert ömlött rólam, a víz a szívem kiugrott a helyéről alig láttam nem voltam magamnál. aki ájult már el tudja milyen. jött az orvos közben szóltam hogy legalább felfeküdni segítsen, a válasz rövid és tömör volt: nem segítek. majd megy tovább. itt kijött belőlem hogy ennyit ér ez a tetves magyar egészségügy. erre visszajött, fölé,hajolt és ezt mondta: okosan te kis b*zi, mert következményei lesznek. majd nem tudom mennyi idő után és ki, de betoltak a gipszelőbe ahol végre kaptam egy pohár vizet és normálisan, emberszámba vettek.

végig tisztelettudóan beszéltem, normális öltözékben voltam. nem tudom mire vélni ezt a semmibe vételt és nem vagyok hajlandó annyiba hagyni. Annyit se mondtak mikor veszik le a gipszet. Se aludni nem tudok se semmit mert olyan szinten fáj a kezem még mindig, hogy beleőrülök!

Mit tehetek?



2013. okt. 13. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne nyafogni.A törött kéz fáj,ez természetes,ha több nap után sem csillapul,akkor menj orvoshoz.
2013. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:
Most ha leírom hogy néhány éve olyan jól ellátott a OBI ambulánsan hogy egy hétig jártam kötözésre és végül is befektettek majd 3 műtét után jöhettem ki.Ezzel te sem fogsz kevésbé vigasztalódni meg én sem. A jobb kezem a gyűrűs ujjnál szinte át lett harapva.Még a fenekem sem tudtam rendesen kitörölni a fürdésről,borotválkozásról ne is beszéljek.
2013. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!