Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi kerül 8ezer ft-ba az...

Mirrke kérdése:

Mi kerül 8ezer ft-ba az egészségügyi kiskönyv kiváltásában?

Figyelt kérdés
Egy szobalány tanfolyamhoz kértek üzemorvosi igazolást és az eü. kiskönyvet. Nagy nehezen találtam egy kerületi (ingyenes) üzemorvost és majd leestem a székről, amikor mondta, hogy a kiskönyv sajnos sokba kerül. Ami vizsgálatok voltak, vérnyomás, hasnyomkodás és tüdő röntgen. Ha a tüdőszűrő állomáson csinálták volna, akkor az még plusz 3000 ft lett volna.Amikor dokit keresgéltem a neten, csupa magán üzemorvosokat hozott ki, ha még azt is hozzáveszem költségben, hát nagyon sok. Ki vagyok akadva, hogy lehet ennyit elkérni! Az ember nagy nehezen talál munkát és kapásból ott kezdődik, hogy fizessen ki majd 20ezer ft-ot. Miből?

2013. okt. 14. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez van, jogsinál is fizetni kell, üzemorvosnál is. Bár sok helyen fizeti a munkáltató.
2013. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Diákoknak meg ingyenesssé kéne tenni -
2017. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jav.

ingyenessé

2017. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!