Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hálapénz adása hogy működik?

Hálapénz adása hogy működik?

Figyelt kérdés
Ritkán vagyok beteg, ezért nem tudom, hogy mennek ezek, de most van valami, amit ki kell vizsgáltatnom. Elmentem az orvoshoz, aki először megcsinálta a rutin teszteket, majd mivel azok negatívak lettek, elküldött a másik kórházba, ahol második műszakban dolgozik, hogy ott csináljon még egy vizsgálatot. Nem talált semmit, pénteken kell visszamennem, hogy megbeszéljük a továbbiakat. Most úgy tűnik, elküld egy újabb vizsgálatra egy másik orvoshoz. Nem tudom, mikor kéne neki adni valamit, mert nagyon lelkiismeretesnek tűnik, de eddig semmi eredmény. Nem vagyok híve ennek, mert szerintem valami vagy kerüljön pénzbe és mondják meg nyíltan az árát, vagy legyen ingyen és akkor tényleg ne kelljen fizetni. De mivel ez a szokás, jobb beállni a sorba úgy érzem.
2013. okt. 15. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogsz 1 borítékot,bele a pénzt.S mikor eljön a kellő pillanat becsúsztatod a zsebébe.
2013. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, de mikor? Majd ha vége a hercehurcának és megvan legalább a diagnózis? Vagy már most pénteken kéne?
2013. okt. 15. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a végén. Mondd neki, hogy szeretnéd megköszönni a lelkiismeretes munkáját, és odaadod.
2013. okt. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!