Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hasi Uh előtt csak vizet...

Hasi Uh előtt csak vizet lehet inni? Kávét nem?

Figyelt kérdés
10-12 óráig van az uh és azt mondták a telefonba hogy nem lehet előtte enni, inni lehet. Neten azt olvastam hogy telt hólyaggal kell menni. Szerintetek reggel 7-8 körül ha felkelek megihatom a szokásos kávémat? ha sem ihatok tuti elájulok, mert ugye enni sem lehet és biztos le fog esni a vérnyomásom...
2013. okt. 16. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

a kávé is folyadék, idd meg nyugodtan. enni azért nem lehet, mert a beleidet is nézik

egyébként ha nem iszod meg a 2,5 litert, z se baj. engem mindig 9-re rendeltek be, aztán kiderült, hogy mind a 10 embert akkorra, tehát 3 órát várni kellett. borzalmas volt szétpukkadni készülő hólyaggal. másodszorra alig ittam fél litert, nem is vették észre.

2013. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszi, hát az nagyon rossz ha ennyit kell várni, már pedig itt is biztosan lesznek mások is, akit akkora hívnak be, én pedig rosszul vagyok ha nem ehetek reggel...nem tom hogy fogok kibírni. és ami a legjobb hogy november 7re kaptam leghamarabb időpontot. addig meg lehet bármi baja is az embernek...
2013. okt. 16. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

cukorral idd a kávét, és akkor nem leszel rosszul.

meg vigyél könyvet, és akkor az lefoglal.

ha meg már nem bírod tovább, szólj a nővérkének. engem egyszer így előre vettek. mondtam, hogyha most nem mehetek be, lepisilek mindenkit.

2013. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, remélem minden rendben lesz. :)
2013. okt. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!