Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan 1-es típusú...

Van itt olyan 1-es típusú cukorbeteg, akinek rossz lelet miatt lecserélték vagy fizetőssé tették az inzulint?

Figyelt kérdés

Sajnos rossz volt a leletem a legutóbbi alkalommal, és azt mondta az orvosom, hogyha a következő is rossz lesz, akkor fizetnem kell majd az inzulinért, vagy lecserélik másikra.

Persze mostmár jobban odafigyelek a cukromra, de azért kíváncsi vagyok, hogy járt-e már valaki úgy, hogy egymás után két alkalommal rossz volt lelete és ezért változtattak az inzulinján? Miben változott? Rosszabbat kapott, vagy maradt ugyan az, csak ki kell fizetnie az egészet, vagy 50%-át?


2013. okt. 21. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azért VOLT így,mert 8,0 HgbA1c érték felett nem lehetett modern analóg inzulint felírni támogatással. De ez most már nincs így,ismét lehet. Neked ezt mikor mondta az orvos?
2013. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 hete
2013. okt. 21. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Inzulinpumpád van? Ha sima penes vagy, akkor már nincs ilyen, azoknál eltörölték.
2013. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sima penem van
2013. okt. 21. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor tájékoztasd a dokidat, hogy már jó ideje eltörölték ezt a törvényt.
2013. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizony,kb. 3 hónapja már nincs ez.
2013. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam, ezért írtam ki ezt a kérdést, de ma megkérdeztem egy másik orvost is és azt mondta, hogy mégis elvehetik a jelenlegi inzulint, ha megint rossz lesz a leletem. Érdekes.
2013. okt. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!