Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Segítsen valaki! SÜRGŐS! Ha...

Segítsen valaki! SÜRGŐS! Ha kedden v. szerdán elmegyek a laborba/fül orr gégészetre/szemészetre, még aznap megkaphatom a leleteket?

Figyelt kérdés
Csütörtökre kell a sulimhoz, mert a vizsgálat nélkül nem kezdhetem el a tanévet.

2013. aug. 19. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
De hát oda időpontot is kell kérni nem? Lehet, hogy szerdára nem is kapsz időpontot majd.
2013. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
F-O-G-en, szemészeten megkapod azonnal, labor necces, néhány vizsgálat elvégzéséhez idő kell, nem biztos, hogy meglesz délutánra
2013. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedd augusztus 20, nem tudsz menni szakrendelőbe, se laborba. Leghamarabb szerdán.

F-O-G-n elvileg fogadnak előjegyzés nálkül, de szemészetre időpont kell, én 4 hétre kaptam :(

2013. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jah :S köszi a válaszokat. Szerintem szerda reggel megyek majd laborba, megpróbálom intézni, hogy másnap reggel odaadják a leletet... a szemészetben meg reménykedem, hogy fogadnak időpont nélkül...
2013. aug. 19. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Labor leleteket másnap adják ki, fülészeten azonnal, szemészetre nem mehetsz csak sürgős esetben, ott nálunk elég sokára adnak időpontot.
2013. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Végül is elég sürgős az esetem, mert ezen függ, hogy a következő évben járok-e suliba, vagy nem.. remélem megértőek lesznek :/
2013. aug. 19. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Laborban másnap adják ki, fogon azonnal, szemészetre időpont kell, és nincsenek semmire tekintettel ha nagyon sokan vannak. Ha csak pár ember van ott, akkor lehet hogy utolsónak beraknak, és megvizsgálnak, ha igen, akkor azonnal kapod ott is a leletet. Csak azt nem értem, hogy ezt miért nem tudtad előbb elintézni
2013. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sikerült mindent megszerezni a mai nap alkalmával!!^^
2013. aug. 21. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik suli?
2017. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kellett székletvizsgálat is?
2017. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!