Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 24 órás holter monitort...

24 órás holter monitort kaptam reggel, délután nagyon sokat stresszeltem, meg fog látszani? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval reggel felrakták, délelőttöm nyugis volt, de délután egy családi vita miatt nagyon sokat stresszeltem. Stresszelés alatt kiabálást, sírást is értek. (3-4 órát) Ki fogja majd mutatni a leletben?


14/L


2013. okt. 24. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2013. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, de gondolom írni is kell a történéseket, írd le hogy ettől eddig stressz hatás ért.
2013. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen! Írd fel, hogy mi történt, miért stresszeltél, mintha naplót írnál, vagy csak pár szóban, és amikor visszamégy a dokihoz, akkor feltétlenül mondd el! Nehogy szívbajt diagnosztizáljon, holott csak valamin erősebben felhúztad magad.
2013. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hozzáértő nem fog szívbajt diagnosztizálni. És éppen erre kíváncsiak a 24 órás monitorozásnál,hogy a fizikai megterhelés,stressz milyen változásokat okoz. Ezért is kell felírni,hogy mikor mi történt veled.
2013. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!