Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi az a TB kiskönyv? Rózsaszín...

Mi az a TB kiskönyv? Rózsaszínű, hajtogatós.90-es születésű vagyok. Még életemben nem láttam ilyet, se édesanyám. Munkahely kéri. Honnan tudok ilyet szerezni meg mi ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha dolgoztál már, akkor ott kaptál, ha első munkahelyed lesz, akkor nekik kell egyet kiállítani.
2013. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha még sehol sem dolgoztál, akkor nincs is. Ezt kell nekik megmondani. De ha már volt valahol akár pár napos munkahelyed is, akkor ott a "Kilépős papirokkal" együtt kellett, hogy azt is adjanak.

Régen munkakönyv volt, amibe minden munkáltató belevéste, hogy az illetőt mettől-meddig foglalkoztatták. Ma ez a TB kiskönyv.

2013. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak 2007-ben és 2008-ban dolgoztam 1-1 nyarat diákmunkán 17-18 éves koromban. Most 2013-ban 23 vagyok és máshol még nem dolgoztam. Akkor normális, hogy nekem ilyen nincs és nem is kaptam azon a munkahelyen? Adóbevallást is csak 2007-ben és 2008-ban kellett készítenem.
2013. okt. 30. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális.
2013. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat ez egy link akart lenni, csak valamit elszúrtam. Ez az:


[link]

2013. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! Nincs ilyenem és nem is volt soha, ebben biztos vagyok. Köszi mindenkinek! Akkor majd mondom, hogy nekem ilyenem még nem volt.
2013. okt. 30. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt mond, hogy még nem volt normális munkahelyed, ezért nincs.
2013. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!