Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pattanás után maradt piros...

Pattanás után maradt piros foltokra, és lyukakra milyen krém hat jól?

Figyelt kérdés
Olyat kérdezek akinek voltak pattanásai és ilyen hegek, lyukak és piros foltok utána, és tud-e rá valamit krémet, hogy eltűnjön!!!!

2013. nov. 9. 19:53
 1/3 anonim válasza:
Állítólag a Contractubex (vénynélküli) jó rá. Viszont sok a mellékhatása :)
2013. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kell dörzsölni cseréppel.
2013. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csillámponii válasza:
nekem a kozmetikusom ajánlotta a AH savas hámlasztást. járj utána, elvileg nagyon hatásos! (én azért hagytam abba mert jött a jó idő és olyankor veszéjes mert májfoltosodhatsz tőle, de télen amikor nem erős a napsugárzás akkor bátran lehet:)) olyan heti 2/3szor kell felkenned egy krémet és arra még egyet, minél vékonyabb rétegben, ezt 20-25 percig az arcodon hagyod, addig nagyon éget, aztán leszeded (lehúzod egy részét, a maradékot lemosod), ettől elkezd kicsit hámlani a bőröd, és a heges területeken is új bőr képződik
2013. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!