Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egybefüggő kiütés van az...

Egybefüggő kiütés van az arcomon és az egész nyakamon, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egész tegnap kezdődött.Reggel viszketett a nyakam,kicsit piros volt,de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget,bekentem egy kis testápolóval,és csináltam a napi feladataimat.

Sajnos a viszketés sem enyhült,estére már az egész nyakamat befedte,és ma már a szememig ér.

Szörnyen ég,viszket és félek,hogy még tovább terjed.


Próbálkoztunk Fenistillel,szódabikarbónával,kamillával.Vettem be allergiagyógyszert,és ittam kálciumot.


Valami ötletetek esetleg van,hogy még mit tehetnék?

Mit kenjek rá?

MI lehet ez?Fertőzés vagy valami allergia?

Így elmehetek iskolába?,mert nagyon nem szeretnék lemaradni:(



Válaszokat nagyon köszönöm!

(Holnap a biztonság kedvéért azért a bőrgyógyásznál kezdek)



2013. okt. 6. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

az valami alergi lesz

mosópor?

2013. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem váltottunk mosóport mostanában.Előző napon sem ettem/ittam semmi olyat,ami elütne a megszokottól.

Gondoltunk arra is,hogy esetleg az arckrémemre alakult ki valami allergia(az gyógyszernek minősül,receptre lehet kapni,de már lassan 4 hónapja használom).

Kicsit félek:(

2013. okt. 6. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!