Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt valaki, akit pszichiát...

Van itt valaki, akit pszichiátriai alapon százalékoltak le?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 03:43
 1/2 homo ludensz ***** válasza:
Engem depresszióval küldtek bizottság elé jó 6 hónap betegállomány után és 2-3 hét múlva telefonált a házorvostól a nővér hogy 67%-ra leszázalékoltak. Nálad milyen típusú pszichés betegség áll fent?
2013. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Évek óta tartó pánikbetegség, középsúlyos depresszió, agorafóbia. majd egy éve már, hogy egyedül, azaz kísérő nélkül nem tudok közlekedni. Plusz szédülök. 3 éve volt egy szuicid kísérletem. Egy éve táppénzen vagyok. Most bizottság elé küldenek, de ismerős szerint, ha őt térdmagasságú amputációval visszaküldték dolgozni, akkor engem nem fognak leszázalékolni azzal, h "hisztis" vagyok, mert pszichés betegség nincs, az fejben dől el. Ezért érdekelnének tapasztalatok, h van-e értelme egyáltalán belevágnom.
2013. nov. 13. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!