Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Székesfehérváron van olyan...

Kitty82 kérdése:

Székesfehérváron van olyan bentfekvős klinika, ahol a pánikbetegeket kezelik? Esetleg belgyógyászati? SOS!

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok(amivel kezelnek),nagyon sok éve,de az utóbbi hónapokban nagyon rosszul vagyok,de másfél-két hete nem is eszem,nem alszom,és állandóan hasmenésem van!Minden éjjel anyu virraszt velem,de ez már nem állapot!Már belgyógyászatra is gondoltunk a sok hasmenés miatt,mert teljesen elgyengültem,lefogytam!Kórházat nem szeretnék,az régen sem segített,inkább fizetünk,csak segítsen,mert már az egész család ki lesz készülve miattam!Mindenképp bentfekvős kellene,ahol állandó a megfigyelés!

2013. nov. 12. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kitty!

Én konkrétan nem tudom, hogy van-e Fehérváron ilyen intézmény, de a sógornőm a pszichiátrián dolgozik, és holnap megkérdezem tőle!

Addig is azt tudom tanácsolni, mint volt pánikbeteg(!), hogy bízzál az Úrban, és szíved megnyugszik, hagyd minden gondodat Őreá, és lelked elcsendesül! Nekem is Ő segített!

Üdvözlettel: Csaba

2013. nov. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha egyedül lennél, és senkit nem ültetnél az ágyad mellé? Mert nekem, senki nem ült ott! Egész éjszaka?? Bocsánat, ez önzés.

Klinika Fehérváron?? Na, ne! Van osztály, pszichiátria, ahol kezelnek, de ott sem ül senki melleted!Szembe kell nézni, és vívni a harcot!Persze, szakemberek segítenek..Pl. egyedül utazni buszon, /természetesen a buszjegyet megmutatni/ !Persze, ezt egy agorafóbiásnál tették..Nem vagy egyedül, bízz a szakemberekben..

2013. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia Kitty!


Az előző hozzászóló egy kicsit kegyetlenül fogalmazott, de lényegében igaza volt. Természetesen érthető, hogy ilyenkor valakinek a szoros közelségére vágysz, hiszen tele vagy mindenféle félelemmel, gyötör a kétségbeesés és az elveszettség tudata. Nehezíti a helyzetet, hogy nem vehetsz igénybe mindig valakit, hogy mindig melletted legyen, ezért mégiscsak egyedül maradsz, ami sajnos elkerülhetetlen. De van megoldás!


Már céloztam rá előző hozzászólásomban is: Ha egyedül is vagy, mégsem vagy egyedül, mert valaki akkor is ott van melletted! Egy jóságos lény, akitől csak jót kaphatsz, és van hatalma arra, hogy megszabadítson a kínzó félelmektől! Ezeket a saját tapasztalatomból írom!!! Azt éltem át, és te is azt élheted át, hogy van valaki, aki mellett teljes biztonságban érzed magad. Nincs többé kiszolgáltatottság, nem érzed magad elveszettnek... Ez az a biztonságérzet, amit megkaphatsz úgy, hogy mégsem terhelsz le senkit...


Ígéretem szerint megkérdeztem a sógornőmet, és ő is csak a pszichiátriát tudta javasolni, ahova a háziorvosi beutaló szükséges...


Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Üdvözöl: Csaba

2013. nov. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne az Úrban higyj, hanem magadban!! Ott a titok! Nem könnyű, nem tudom, hol laksz, de megbeszélhetnénk mi, utána Te!!!
2013. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!