Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megműtenek akkor, ha nem...

Megműtenek akkor, ha nem egészséges a torkom?

Figyelt kérdés
Jövőhét csütörtökön lenne egy epeműtétem, amihez ugye el kell altatniuk, de kapar a torkom, piros és érzek némi váladékot is, ami eddig nem szakadt fel. Nem köhögök, fájdalmat nem érzek, de mégis aggodalomra ad okot a helyzet, mert nem tudom, hogy ilyenkor mire készüljek. Voltam orvosnál, aki írt fel gyógyszert, beszedtem az összeset, de ugyanott vagyok, mint előtte. Nagy esély van arra, hogy elhalasztják a műtétet?

2013. nov. 13. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!az orvosira járok,nem hinném h emiatt elhalasztanák a műtétet,ugyanis a kettő nem befolyásolja egymást
2013. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És így a leírás alapján banális felsőléguti megbetegedésnek tűnik, nem egy komolyabb antibiotikumot igénylő betegségnek.

És addig még 1 hét van az sok idő, másrészt altatós meg is vizsgál majd.

2013. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor felvételre mész,alapból csinálnak teljes vérképet,vizelet vizsgálatot.Ennek alapján döntik el.De addigra lemegy.Azonban nem csak gyógyszert kell ilyenkor szedni,gargalizálj torokfertőtlenítőkkel.Sima sós víz,vagy szájvīz és gyakori fogmosás csökkenti a baktériumok számát a szádban,torkodban.Ez is része a hatékony kezelésnek.
2013. nov. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megjegyzem,egy orvosnak nem hinnie kell,hanem tudnia.
2013. nov. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!