Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha vidéki lakcímre vagyok...

Ha vidéki lakcímre vagyok bejelentkezve, elmehetek háziorvoshoz pesten, vagy csak akkor lát el, ha átjelentkezem hozzá?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék emiatt hazautazni és átjelentkezni sem. Nem szeretnék betegszabadságra menni, csak szeretném ha megvizsgálnának és valami gyógyszert írnának.
2013. nov. 14. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 1x voltam így. Akkor mondta hogy kérjem át legközelebb az aktáimat a másik dokitól. Aztán megvizsgált és írt fel gyógyszert. Az aktáim azóta is a régi dokinál vannak, mert nem jártam vidéken. Szóval próbálj szerencsét, legfeljebb tanácsot ad, mit csinálj.
2013. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attol ugyanugy megvizsgál,hiszen ambulánsként bevisz a gépbe,és a TB-től ugyanugy megkapja utánad a támogatott pénzét,ami a te vizsgálatod után jár.
2013. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az orvosi ügyeleten látnak el. Én is sokáig így voltam.
2013. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább telefonon kėrdezd meg a kinézett rendelőt.Elvileg a körzetébe tartozókat és a hozzá átjelentkezetteket köteles ellátni.
2013. nov. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!