Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eloszor megyek nogyogyaszhoz,...

Eloszor megyek nogyogyaszhoz, keddre vagyok bejelentkezve. Mivel nincs kitol megkerdeznem itt kerdeznem meg, hogy hasonlo esetekben ajanlatos-e leborotvalni a szemeremszorzetet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.

A borotválástól pedig begyulladhatnak a szőrtüszők.

A dokinak az egészség-betegség a lényeg.

és a tisztaság. de ezt mondani sem kell, azt hiszem.

2010. márc. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy érzed, a nőgyógyásznak sztm mindegy. Én, amikor elkezdtem nőgyógyászhoz járni még egyáltalán nem volt divat, eszembe sem jutott, most már viszont igen, de az orvos nem várja el.


Nem tudom hány éves vagy. Mondjuk azért 15-16 évesen sztm még nem kell, de te tudod. Mondjuk higiéniai és esztétikai szempontból is ez sztm egy jó "divat" (de azért nagyon fiatalon még nem szükséges).


27/N

2010. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én amúgy is borotválom magamat,de ez nem szükséges a nőgyógyász miatt,csak ha szeretnéd,de akkor is inkább csak fazont borotválj,tehát a combhajlatnál. nem írtad,mennyi idős vagy,én 18 éves koromig nem borotváltam semmit,de azért azok más idők voltak.
2010. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem kötelező, sőt, nekem a doki be is szólt, hogy inkább gyantázzam, vagy epiláljam, mert nagyon csúnyán gyulladtak a szőrtüszőim (pedig mindig habbal csináltam). Azóta epilálok lenn is. A higiéniára inkább figyelj.
2010. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, hasznomra voltak.Tovabbi kellemes napot mindenkinek:)
2010. márc. 15. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!