Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nov.5. -én eltört a bal...

Nov.5. -én eltört a bal csuklóm mennyi ideig gyógyul és milyen lesz utána? Többi lent

Figyelt kérdés
Kapus voltam és én hülye beleértem a labdába tenyérrel h kiüssem sikerült is de hátratörte a tenyerem vagy eltalálta a csuklóm nem is tudom már de iszonyúan fájt a kórházba azzal a géppel helyrerakták ( beletették három ujjam és hirtelen felhúzték a kezem ) azóta gipszben vok karácsonyra visszafogom legalább már kapni a kezem ? és ha igen milyen lesz utána ? :(

#csont #törés #csuklótörés #gyógyulási időtartam
2013. nov. 22. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
18 éves srác vagyok
2013. nov. 22. 22:03
 2/3 anonim válasza:
Igen, ha minden jól megy, és esetleg nem szeded le magadnak a gipszet, akkor karácsonyig meg fog gyógyulni, utána eleinte fura lesz és mindenképp kímélned kell, szóval pár hónapig még lemondhatsz a fociról, és utána se garantálja semmi, hogy olyan lesz mint volt. Bár elvileg ugyanúgy játszhatsz majd. Jobbulást :))
2013. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na az nagyon jó lenne köszönöm , de viszont csak hobby szinten fogok focizni barátokkal egyetemen vettem fel tesi helyett a focit,de biztos h többet nem veszem fel már havernak is most vették le a gipszét sípcsonttörés után.
2013. nov. 22. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!