Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tudtok ajánlani az arcomra...

Mit tudtok ajánlani az arcomra? Eléggé pattanásos, de visszont van úgy hogy 1hétig eltünik, utána pedig hirtelen vissza jön! :/ Már mindent ki próbáltam rá, és eddig nem hatott nagyon semmi! Mondjatok olyan krémet ami nagyon hasznos!?

Figyelt kérdés
PL: Voltam bőrgyógyásznál megnézte és írt felrá krémet, ami mondjuk hogy hatott, de nem annyira! Aztán már vásároltam krémeket, Avonos cuccokat, kipróbáltam már a Kamillát (arcgőzöltetés) az arcomra, mézet, fogkrém, babaszappan, tojás fehérje, citrom, házi krémet, már hónapok óta nem eszem Chipset, csokit, cukrot, fűszeres ételt, erőst, szinte alig eszem valamit mert a bőrgyógyász azt mondta hogy a rossztáplákozás is közre játszhat! Sok zöldséget, gyümölcsöt, c-vitamint, és olyan ételeket nem eszem amiket a b.gyógyás mondott! De hát az arcomat ez sem érdekli, mert ugyan úgy vissza jönnek a pattanások! És már nem tudom hogy mit tegyek!://
2013. szept. 2. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Járj rendszeresen kozmetikushoz, nem ártana egy hormonpanelt nézni és akár a háziorvosoddal írass fel Zineryt oldatot.Persze,amiket eddig csináltál ne hagyd abba.
2013. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a piros,gyulladt pattanásoknak nem tesz jót a meleg gőz.
2013. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ! De gondolom ha ki megyek a tini korból akkor elfognak tünni! Visszont a családban nem volt senki sem pattanásos, mindenkinek szép az arcbőre, kivéve nekem!:/ Hétvégére tervezem hogy vissza megyek a b.gyógyászhoz és iratok fel vele új krémet! Vagy azt amit ajánlottál! Visszont a kamilla az nem gyulladás csökkentő???
2013. szept. 2. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
De a kamilla igen,viszont a meleg fokozza a gyulladást. Kérdezz rá nyugodtan a Zineryt-re,h ajánlja-e.
2013. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, és rá fogok kérdezni! Esetleg te is ezt használtad? Visszont szoktam használni Make-upot, korrektórt, puder, és van ez a BB alapozó ami vitaminokkal van tele! Próbálok olyat hsználni ami annyira nem tesz neki rosszat! Általában reggel felrakom és ahogy haza jövök le is mosom! Visszont nem tudok tőlle meg válni, mert több önbizalmat ad, és valamenyire jobban érzem magam! És ahogy észre vettem nem igen szokott rosszabodni tőlle, szinte egyáltalán!!!
2013. szept. 2. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Ma már léteznek olyan "könnyű" nem zsíros krémek,alapozók,amiket lehet használni. Ezzel semmi gond,de mindig mosd le,h ne tömítse a pórosokat,mert a pattanások végeredményben attól alakulnak ki,h az eltömődött pórusokból nem tud kiürülni a termelődő faggyú,felszaporodik és begyullad. Ezért is ajánlott ilyen bőrrel időnként kozmetikushoz menni,h kitisztítsa ezeket a pórusokat. Én már öreg vagyok :),de a fiam ezt használta,eljárt kozmetikushoz és 3-4 hónap alatt nagyon szép lett a bőre.
2013. szept. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ!:))
2013. szept. 3. 18:43
 8/9 anonim válasza:
Skinoren kenőcs jó rá :)nekem is eltűntek tőle :)
2013. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Eszel-e sok csokit, chipset, iszol színezett löttyöket, energiaitalokat? Vagy bármi ehhez hasonló, egészségtelen maszatot, és abból is sokat? Ez rá tud még tenni ilyenkor.
2013. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!