Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jövőhéten kedden lesz egy...

Jövőhéten kedden lesz egy orvosi vizsgálat a sulimban ez mit takar? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Októberben már volt egy ilyen vizsgálat, de ott csak magasság + testsúly volt.

Most azt mondta az osztályfőnök,hogy az egész gimnázium egy ilyen vizsgálaton vesz részt, csak be kell osztani az időt.

Ez most mit takarhat?.

(annyit említett hogy testtömeg index, vércukor szint mérés)

Olvasgattam itt még válaszokat,lesz olyan tényleg hogy nemi szervet vizsgálnak???

:(.

15/F 9.



2013. nov. 15. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen lesz.
2013. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De joo>.>
2013. nov. 15. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
végbélen át megvizsgálják a méhedet és kenetet vesznek a hüvelyedből,
2013. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
=.=
2013. nov. 15. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Na nézd,vannak iskolák ahol megnézik van e fitymaszükületed,és a heréid leszálltak e,de most akkor írom a nemiszerv vizsgálatán résztvenni nem kötelező,hanem elég határozottan kell közölni hogy ehhez a vizsgálathoz te nem járulsz hozzá,minden mást elvégezhetnek ezenkívül.


Nem minden iskolában fordul ez elő,de ha igen határozott legyél,nézd erőszakkal nem foghat le senki és vizsgálhat meg:-)

Fiúknál ez úgy van,bemész boxerba általános vizsgálatot megcsinálják,majd szólnak hogy vedd le,húzd le a boxert,húzd hátra a fitymád és emeld meg a heréd,de van hogy nem te hanem az orvos végzi ezt el,de nem kötelező mondom,csak nyisd ki szád,akár több sráccal álljatok össze és beszéljétek meg hogy ha ilyen lenne nem vesztek rajta részt,és a szülőkkel is beszéljetek.Csak légy határozott,nem is bíztos hogy lesz,meg a szüleiddel is beszélj erről akár.



De csak hülyéskedtek lányok esetében nincs semmi féle kenet vétel.Lányoknál néha mellvizsgálat fordul elő és ott is olvastam,de ott aztán igen ritka ez,hogy a nemiszervüket külsőleg megnézi,tehát lehúzatják a bugyit és megkérik a szeméremajkaikat húzzák szét,de ez igen ritka és nem kötelező.Nem hinném náluk lenne ilyen.



Ha előfordul ilyen vizsgálat és most hogy tudod nem kötelező akkor milyen döntésre jutottál?

2013. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Arra, hogy kinyitom a szám és beszélek (:...

De már meg volt. Nem volt vészes, végül is 10 perc volt.

Bementem, 1.valamit meg kellett fogni és kimutatta a testemben hogy mennyi zsír van, egy helyben kellett állni ,ez egyszerű volt.

2. Vérnyomás mérés, 3. testtömeg index, 4. vércukor szint mérés, ennyi volt :)

De egyik osztálytársam mondta,hogy neki az előző sulijában volt ilyen nemiszerves vizsgálat,na mondom legalább itt nem volt!:D

2013. dec. 2. 00:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Na akkor kibírtad és semmi extra nem volt,az osztálytársad nem hazudott van suli ahol megnézik a nemiszervet,és mivel van hogy nem minden évben úgyanaz a doki jön iskolába így nem tudni milyen vizsgálat várható.


De írtam nem kötelező a nemiszerv vizsgálata,tehát ha valaha sor is kerülne rá,te magad dönthetsz erről,így nyugi.

2013. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem:DD köszii (:
2013. dec. 8. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!