Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megkérhetem a háziorvosomat...

Megkérhetem a háziorvosomat hogy nézze meg hogy tetves vagyok-e?

Figyelt kérdés
Óvodában gyakorlatozom és félek hogy elkaptam.
2013. dec. 13. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bőrgyógyászatra tartozik ez a probléma. Egyébként kérj meg egy családtagodat, hogy nézze meg. Ha bizonytalan vagy benne, akkor vegyél a patikában tetűirtót és kend fel a használati utasítás szerint. Nem lesz tőle bajod és még véd is 1-2 hétig a fertőzéstől.
2013. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem látja azt egy másik ember is, nem kell orvosnak lenni hozzá. Tetvek vannak az oviban?
2013. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom konkrétan hogy vannak-e, félünk megkérdezni, eleve nagyon utálatosak (mármint a gondozónők, stb.) De pont most tetűírtóztam le magam, köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 13. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Kívülálló ember nem is gondolná, hogy a gondozónők az egyik legutálatosabb "faj". Pedig sajnos mindenfelé így van. Kitartást hozzá, egyszer csak vége lesz a gyakorlatoknak. Azért van mert nagyon "intelligens" módon féltik az állásukat. Na mindegy, ez csak eszembe jutott. Sajnos van alapod félni a tetvektől.

Sok sikert a továbbiakban!

2013. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Óvodában óvónök és dadusok vannak, de lényegtelen, tetű is mindíg van gyerekközösségben ha melyik gyerek beviszi, hamar megfertőzik egymást. Egyébként házi orvos is megnézi, vagy ha bizonytalan vagy megkéred a területi védőnőt, ő biztosan tudja, ez-e vagy nem!
2013. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!