Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mentettétek már meg valakinek...

Mentettétek már meg valakinek az életét?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban kezd érdekelni ez az egész életmentés. Nektek már volt ilyenben részetek? Vagy ti voltatok a "megmentők", vagy végig néztétek az egészet? Ha emlékeztek akkor leírnátok a történetet is? Köszönöm! F/16

2013. dec. 26. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Részem az volt nem kevésszer.Engem jó párszor mentettek már meg...és még ki tudja,hányszor kell :/ 14/F
2013. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálom.
2013. dec. 26. 14:56
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Úgy úsztam, mint Weismüller fénykorában, mégis elkéstem.
2013. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Az unoka öcsémét! eldugtam a nővérem fogamzás gátlóját!
2013. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jó hogy nem bírtok komolyak lenni. Ha nem volt részed ilyenben akkor kérlek hülyeségeket ne írjatok már... :/
2013. dec. 27. 23:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mentettem meg egy kisfiú életét. Kicsi kerékpárjával egy teherautó elé hajtott volna a járdáról, de én még időben elé hajtottam a kisfiúnak biciklivel és nem tudott a teherautó elé kerülni. A sofőr hálálkodott, viszont a kisfiú édesanyja még hagyján hogy meg sem köszönte, de még csak meglepett sem volt. Mint ha nem érdekelte volna a gyereke.
2014. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Minden tiszteletem a tied!
2014. febr. 22. 10:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
4 év mentőápolói munka van mögöttem és 1 év mentőtiszti. Leírjam a történeteket? :D
2014. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha gondolod. :D A számodra emlékezeteseket és izgalmasakat. :)
2014. máj. 17. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra mind emlékezetes és izgalmas.


Két ugyanolyan eset nincs. Hasonló van, de nagyon sok mindentől eltér.


Legemlékezetesebb:

- 1. sikeres újraélesztés

- 1. sikeres gyermek újraélesztés

- gyermekhalál :( nagy nyomot hagyott a szívemben

- laikus eszközökkel végzett sikeres újraélesztés

- 7 sérüléses frontális karambol

- 1. sikeres RSI

Ezeken kívül emlékszem az összes esetre amin ott voltam, pedig volt már pár. Büszke vagyok arra, hogy mindig képes vagyok rá, hogy a hivatásom az életért legyen! Kérdésed van tedd fel nyugodtan!

2014. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!