Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egy férfi orvos vizsgálat...

Ha egy férfi orvos vizsgálat közben hozzá akar nyúlni a péniszemhez, akkor jogomban áll megtagadni tőle?

Figyelt kérdés
Ha megtagadom, akkor női orvos fogja megvizsgálni? Úgy kényelmesebben érezném magam, mintha valaki a saját nememből hozzá érne...
2014. jan. 4. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze.hogy megtagadhatod.Ez beletartozik a beteg jogaiba. Na nem vagy életveszélyben eldöntheted,hogy ki vizsgáljon meg,milyen kezelést kapjál ,stb. Én egyébként, így vagyok a nőgyógyásszal :)
2014. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor eleve nem kell férfi orvoshoz menni. Megnézed, hogy az adott szakterületen kik vannak és választhatsz. Szabad orvosválasztás van, ha nem tetszik az egyik mehetsz a másikhoz.
2014. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
ORVOS! Mi a francért zavar? Én ezen lennék elgondolkodva.
2014. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyire nem érdekel az egészséged, akkor nyugodtan tagadd meg a vizsgálatot. Kötve hiszem, hogy az orvos élvezetből fogdosná a péniszed.
2014. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"ORVOS! Mi a francért zavar?"

Azért, mert FÉRFI orvos ne nyúlkáljon oda. Nekem nagyon kellemetlen és visszataszító.

2014. jan. 5. 08:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy megtagadhatod a vizsgálatot,sőt választhatsz orvost is.

Ha konkrét gondod van a nemiszerveddel akkor eleve menjél szakorvoshoz urologushoz,ott választani is tudsz.


De arról van itt szó,hogy te diák vagy és mint iskolai vizsgálatról lenne szó,akkor teljes mértékben megtagadhatod a vizsgálatot,de a többit,az alapvizsgálatokat végeztesd el.A mi sulinkban az összes fiúk megtagadta a vizsgálatot,de a többit megcsináltattuk.


Ha megtagadod nem az van hogy női orvos fog megvizsgálni,mert ha nincs ott más orvos akkor annyi lesz hogy ezt a vizsgálatot kihagytad és kész,hacsak nem keresel te magad egy orvost hogy megnézesd,akár a háziorvos is megtudja nézni.

2014. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érthető a kérdező hiszen ha őt zavarja és van lehetősége orvost választani mért ne tenné.


De van oka hogy megvizsgálják,van valami baj?

2014. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na mi van?

Volt vizsgálat?

Iskolához kellett?munkához?

2014. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 K...László ***** válasza:
21%
Nekem volt 5. osztályban iskolai péniszvizsgálat. A hosszát, átmérőjét is mérték, felírták. Segédkezett ebben egy melltartóra vetkőzött nővérke, aki közel hajolt, meg a vállamhoz, nyakamhoz, karomhoz, hátamhoz ért kézzel, bimbóval is, miközben bekísért a dokihoz. Atomra felállt közben. Bent a dákóhoz csak az öreg doki kesztyűben nyúlt, csak a mérőszalaggal érintette, nem kellett azt tartani. A nővérkétől már épphogy majdnem elcsöppentem, de nem élveztem el, mert ott volt a doki, és 20 osztálytársam meztelenül, akik látványa visszafogott. Az lett volna a fer, ha vizsgálat után mondjuk kiverhetem, miközben a nővérke simogat, vagy ő intézi el nekem, miközben a mellét csókolgatom. De a mérés után gyorsan zavartak felöltözni, meg ne fázzak. Lekonyult. A heréim viszont fájtak a túlnyomástól egész nap a suliban, és mikor hazaértem és egyedül voltam, 5x egymás után kivertem, és végre megkönnyebbültem. Ha ott ráverem akkor nővér szép combjára, az lett volna jó. Senki nem hibáztathatott volna egy gyereket, le sem foghattak volna addig. Nem, a fer mégis csak az lett volna, ha hazaviszem a nővérkét, átfogó sexoktatást tart, és minden vágyamat többszörösen kielégíti péntek estétől vasárnap hajnalig, és a tanultakat aztán kipróbálom a 8-adikos lányokkal. Bárcsak választhattam volna olyan nővérkét, de nem lehetett!
2016. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!