Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért pont férfiak mennek el...

Miért pont férfiak mennek el nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés
De most tényleg! :P... Alig látni nőket ebben a szakmában,ha igen,és sikeres,állitólag nagyon nehéz elérni...Mi ösztönzi a pasikat,h egyszer csak asztmondják,és a nőkkel fogok foglalkozni...csak ebben voltak a jók,vagy simán perverzek,amikor valamikor 18 évesen eldöntik? Azt hogy sikeresek,megértem,hiszen a pasikat ez alapból érdekli... :D (nah,jó,lehet az idősebb betegek nem annyira)
2008. júl. 16. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom leforditottak-e magyarra Tina Cassidy: Birth c. konyvet...minden leendo es mar anyanak a kezebe adnam ezt a konyvet. A szuletes tortenetet irja le es azt is, miert ferfiasodott el egy valojaban nagyonis nokre tartozo dolog...es miert kezdenek ujra tert hoditani a dulak miert szulnek a nok otthon miert nem kell egy sokszor erzeketlen Dr. Doktorovics Doktorov szuleskor ....

Mindenre valaszt talalsz.

2008. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére az én nögyogyàszom nö!!!:)))
2008. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán a fizetés miatt, mert a nődoki az egyik aki a legtöbbet keresi az orvosok között.
2008. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kényelmetlennek tartom, hogy férfi vizsgáljon meg és megérintsen olyan helyeken ahol csak egyetlen férfinek engedném meg:) Nem tartom igazán természetes dolognak, ez tényleg olyasmi ami a nőkre tartozik és ráadásul egy nő jobban át is érzi a problémámat. Ezért választottam én is női orvost, a vizsgálatokat pedig így nem is érzem kínszenvedésnek, nem szégyellem magam.
2008. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hmm,hát én még csak most fogok választani,és ebbl jött a kérdés,hogy alig találni nőket...

És bárkit is kérdeztem a férfi nőgyógyászokról,mindenkinek rossz tapasztalata volt...hogy állitólag nem betegnek,hanem csak elvégezendő dolognak tekintik őket....

2008. júl. 16. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
"A férfi nőgyógyász olyan, mint az autószerelő, akinek nincs autója", ahogy azt egy mondás is tartja... Szerintem is sok köze lehet a pénznek a dologhoz. Egyébként én nőgyógyász szeretnék lenni, annak ellenére, hogy nő vagyok.
2008. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért sok a férfi nőgyógyász de nekem nincsenek róluk rossz tapasztalataim.Az én szülészem is férfi volt és nagyon aranyos volt.És nem perverzkedett!
2008. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de miért nem zavaró, ha nő turkál benned?


Tényleg érdekelne?


Pont olyan zavaró, ha nő turkál vagy férfi.


És a tudás?


Attól hogy nő még lehet képzetlen stb.


Megjegyzem szerintem is a pénz miatt megy vki nőgyógyásznak, semmi köze nincs az empátiához.


Másrészt meg a nőgyógyászok zöme tudja, hogy a nők el vannak hanyagolva, vagy hazudnak a párjuknak a szexről, és mindenről ami ehhez kapcsolódik. Mindegy, hogy nő vagy férfi az orvos, manipulálja a beteget, megértést színlel, és baromi kedves. A legtöbb nő a partnerétől a minimális megértést vagy udvariasságot esetleg figyelmet sem kapja meg, így könnyű a férfi nőgyógyász dolga. Egy kis mosoly, egy kis odafigyelés és máris elolvad a beteg. A női nőgyógyász meg azt mondja, hogy ő is szült, ő is nő, és szuper empatikus.


Képmutató banda az egész.

2010. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!