Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kell-e fizetni a nőgyógyásznak...

Kell-e fizetni a nőgyógyásznak egy vizsgálatért? Ha igen kb. mennyit?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát magándokinak biztos kell, 3000-től a csillagos égig terjedhet egy sima vizsgálat ára, ha rákszűrést is végez, vagy gyógyszert ír, akkor még több.

SZTK-ban minden ingyenes, de sajnos sokszor a hozzáállás is olyan (persze nem mindig).

2008. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, igen az SZTK elvileg ingyenes, de előszeretettel elfogadják a pénzt ott is. Nekem elegem lett a várakozásból, és hogy nem érdekelte mi is a bajom, így egy magán dokihoz járok. Itt időpontra megyek, normális a környezet. Igaz egy vizsgálat 5000 Ft, de foglalkozik velem.

Petranova

2008. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%
nekem tapasztalataim szerint a magándoki se foglalkozik többet velem, mitn az sztk-s...
2008. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol laksz.Nálunk vidéken a főorvos 6000Ft.-ot kér,átmentem egy másik orvoshoz Pestre ő 7000 Ft.-ot kér,de halottam már Pesten 15000 Ft.-os díjról is.

Abba a 6000 és 7000.-Ft-ban már benne volt a rákszűrés is nekem nem volt plusz sehol.

2008. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!