Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ettől lehet valami bajom?...

Ettől lehet valami bajom? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel sikositónak testápolót használtunk
2014. jan. 12. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked nemigen, de a barátnődnek k.vára lehetne több esze. A hüvelybe NEM KENÜNK BELE MINDENFÉLÉT!!!
2014. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom én is mondtam neki ő akarta azt használni minden áron !! Nekem semmi bajom nem lesz tőle? mert kicsit csípett !
2014. jan. 12. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem cumiztattad le a csajodak? vagy miért nem képtél a brére? Legyen már eszetek! De nem is neked hanem a csajodnak!!!
2014. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked azért nem lesz mert nálad csak külsőlegesen találkozott az a szer de a csajodnak más a téma!
2014. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit csípett, akkor talán érzékeny a bőröd általánosságban vagy arra a testápolóra. Lemosod a farkadat és nem lesz tőle semmi bajod. A barátnőd pedig egy komplett idióta, könyörgöm vegyetek értelmes síkosítót, mielőtt végleg kicsinál mindent odabent, aztán majd jönnek a jó kis fertőzések meg folyások, amiket nem tud legyőzni sehogy sem. A testápoló NEM ERRE VALÓ.
2014. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom őt is csípte többet soha
2014. jan. 12. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!