Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ettöl mi bajom lesz? (SÜRGOS...

Ettöl mi bajom lesz? (SÜRGOS SOS) lent többi

Figyelt kérdés
Ha nem alszom nem tudok aludni mert ideges vagyok és kb alszok fél orát mi bajom lesz? nem vagyok álmos
2012. dec. 24. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kimerült leszel...ha nem múlik el, esténként igyál nyugtatóteát, nekem segített. Vagy vegyél olyan nyugtatót, ami nem gyógyszer, hanem természetes összetevőkből áll. Próbálj meg elalvás előtt nyugis zenéket hallgatni, valami füstölőt meggyújtani. Sajnos szerintem a stressztől nem tudsz aludni, nekem is volt így. Ha nem múlik el, fordulj orvoshoz.
2012. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de megahlni nem fogok? :'(
2012. dec. 24. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alvásnak fontos élettani funkciói vannak, és ha huzamosabb ideig elmulasztjuk ezt a fajta tevékenységet, az bizony akár halállal is végződhet. De a kevésbé drasztikus alvás-mennyiség csökkenése vagy minőségének romlása is befolyásolja mindennapjainkat, hiszen komoly teljesítményromlást, de akár különböző betegségek kialakulását is eredményezheti az alváshiány.
2012. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
éjjel aludtam egy 8 orát de még mindg a szemöldöm mozog de mért a bal meg igy huz
2012. dec. 25. 17:22
 5/5 A kérdező kommentje:
éjjel aludtam egy 8 orát de a szemöl9ödöm bal iugy huz meg rángat mért?
2012. dec. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!