Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eltört a lábam szerintetek?

Eltört a lábam szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap rosszul léptem, vagy talán kicsit erősebben nehezedtem a jobb lábamra, hallottam egy furcsa hangot, olyan volt, mint egy halk recsegés, azóta pedig fáj egy kicsit, illetve olyan, mintha picit zsibbadna, de csak épphogy. Rá is tudok lépni. Konkrétan a lábfejem felső csontja fáj, nem tudom, hogy hogy hívják. Azon gondolkodom, érdemes lenne-e ezzel elmenni orvoshoz. Engem nem zavarna alapból, de egyszer volt már elrepedve a lábfejem, és akkor 6 hétig kellett vérhígítós szurit kapnom, nehogy trombózisom legyen. Az csak olyankor kell, ha gipszben van? Vagy egy aprócska repedés is okozhat bajt?
2014. jan. 13. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már korábban is volt elrepedve, és ugyanazon a lábán történt, akkor igen - azonnal orvos és minimum röntgen vagy CT hogy mi történt. Trombózis ellen kell védekezni mert egy leszakadt vérrög egy rosszul gyógyult repedésből, hegből nem biztos hogy egészséges, mert ha nem a tüdejében akad el a trombus, akkor máshol okoz gondot. Ha pedig a tüdejében, akkor inkább egy CT, mint a temető.
2014. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmentem, megnézettem, csináltak röntgent, semmi nem látszik rajta. Azt mondták, kenjem gyulladáscsökkentő krémmel. Még mindig eléggé fáj...
2014. jan. 17. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!