Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hová fordulhatnék panaszra?...

Hová fordulhatnék panaszra? Már nagyon bosszant a dolog?

Figyelt kérdés
Tavaly decemberbe telefonáltam a kardiológiára időpontot kérni,azt felelték majd a doktornő átnézi a papírjaim(bár sose jártam még ott,csak magán kardiológusnál)így nem tudom hol,milyen papírokra gondoltak,de telefonáljak 2 nap múlva.Két nap múlva mikor telefonáltam,közölték hívjam őket január 08-án.Hát még ez is belefér.Telefonáltam most 8-án ismét azt válaszolták majd a doktornő megnézi a papírjaim,telefonáljak 2 nap múlva,időpontot is mondtak 13.kor.Erre mikor hívom 13-kor,foglalt,aztán mikor felveszik közlik hívjam 14-kor mert a doktornő rendel.Hülyének nézik az embert??Miért kell nekem egy időpontért most már 5.alkalommal telefonálnom??Talán nekem ingyen van a hívás??Az ember fizeti a tb-t aztán menjen magán rendelésre??
2014. jan. 14. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden rendelőnek,kórháznak van betegjogi képviselője és ennek ki is kell lennie függesztve mindenhol. Hozzá is lehet fordulni,de először menj el az intézet vezető főorvosához. Egyébként teljesen igazad van!
2014. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!