Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Urológusnál, e-coli baci...

Urológusnál, e-coli baci kivizsgálásakor hogy néz ki a dolog? Mit fognak velem csinálni? Nem voltam még sosem. (lány)

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem voltam, de úgy tudom, ilyenkor vizeletmintára van szükség, amiből megpróbálják kitenyészteni a bacit. Viszont ha E.coliról van szó, akkor próbáld ki a D-mannóz nevű cuccot (van por vagy kapszula is), az képes kitisztítani, de csak az E.colit, antibiotikum nélkül. A családomban nagyon bevált.
2013. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem urológus hasi ultrahangot csinált és vizeletet kellett leadni, amiből megnézték van-e baci szervezetemben, utána annak megfelelően kapsz rá gyógyszert, hogy mit mutatnak ki.
2013. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vizeletet vizsgálnak, illetve csinálhatnak esetleg ultrahangot is, de nem valószínű, hogy azt csinálnak, ha csak kórokozót akarnak nézni a vizeletből.

Viszont a mintavétel történhet simán pohárba, de nekem pl. nem egyszer, hogy tiszta vizeletet nyerjenek, csapolást csináltak. Az nem egy kellemes dolog, de nem is fáj.

2013. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!