Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meghalok? (SOS LENT)

Meghalok? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Ma szivtam pár slukk herbálos cigit és most rosszul vagyok nagyon ver a szívem szur néha és halál félelmem hogy valami baj lesz mit csináljak?:SS félek
2014. jan. 20. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj ki a levegőre melyeket szívni. Igyál vmi nyugtató teát, harsfavirag, borsmenta, csalán, kamilla. Ezek idegerositok és izomosszehuzodasokat enyhítik, magyarán a szivizom se lesz olyan aktív és helyreall a pulzus. Vernyomasod mennyi? Sztem ragorcsolsz erre és a panikroham felerositi vagy generálja a tüneteket.
2014. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rakj be youtubrol relaxacios zenet,es probalj meg aludni.Nincs semmi bajod,csak leprodukalsz egy panik betegseg tuneteit:) Hidd el,ha elalszol,reggel semmi bajod nem lesz,es fel fogsz ebredni.De remelem tobbszor nem fogsz ilyen hulyeseget csinalni...
2014. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen 1-es,en is panikrohamra gondoltam,csak nem mertem kiirni,nehogy megrosszabbul legyen:D De mar mindegy:D
2014. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A Pulzusom 75 de attól félek hogy baj lesz mert így olyan érzésem van hogy sehol sem jó és hogy megörülök mindjárt le akarok menni egyedül vagyok és hogy bezártak ide örökre ilyeneket :'(
2014. jan. 20. 23:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg eloszor is.Nem zartak be,menj oda az ajtohoz,es nezd meg,hogy kitudod nyitni :) Nem lesz semmi baj,csak probalj valami szep dologra koncentralni,es elterelni a figyelmed,beszelgess valakivel facen,vagy itt ..Csak fo a nyugalom:)
2014. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó lány vagy?
2014. jan. 20. 23:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező foglald le magad... Tv stb Fogadjunk, hogy amikormirtal ide közben jobban lettél :D
2014. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen:)
2014. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kicsit szivtam amugy cigit ugy szivtam hogy nem tudtam az van benne....
2014. jan. 20. 23:20
 10/11 anonim válasza:
Kerdezo jol vagy?
2014. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!