Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pályakezdő vagyok, de sajnos...

Pályakezdő vagyok, de sajnos nem találok munkát. TB támogatást hol tudok igényelni? Önkormányzatnál vagy a munkaügyi hivatalba? Melyik fizeti ki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok regisztrálva, itthon 4-en lakunk de csak 1 ember dolgozik.

Nekem a diákom októberbe járt le de után volt még türelmi időm, ami december 15-én ért véget. Onnantól van csak elmaradásom.


2014. jan. 23. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A Munkaügyibe kell regisztráltatnod magad.
2014. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még olvastam valahol hogy az önkormányzat is fizeti 1 évig, ha elküldöm nekik a család helyzetét. (hányan vagyunk, munka..)
2014. jan. 23. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

a munkaügyben kell magad regisztrálni, ott kapsz erről egy papírt, ezzel kell menni az önkormányzathoz és ott tudod igényelni, hogy fizessék helyetted

tehát az önkormányzat fogja fizetni szociális rászorultságot figyelembe véve

2014. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jan. 23. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!